| bilalala a întrebat:

Bunaa! Am mai scris asta odata, dar am nevoie neaparat de ajutor! Am fost intr-o excursie si nu stiu cine i-a zis mamei (o alta mama a unei colege) ca m-am culcat cu un baiat, cu care eu sunt foarte buna prietena. Mama aia i-a zis mamei ca noi facem numai tampenii in excursie, ba chiar ca am face sex in grup. E ciudat, avand in vedere ca nu am facut asa ceva, poate doar ziceam, si asta in gluma. Nu as face niciodata asa ceva, avand in vedere ca am doar 14 ani. Mama a zis ca ma crede, dar totusi eu vad ca nu prea e asa. Imi tot spune ca "fara foc nu iese fum", ca tot am facut eu ceva, nu zicea persoana respectiva degeaba. Nu stiu cine a zis, mama nu vrea sa imi zica, dar stiu ca este mama cuiva care a fost in excursie. Mama e foarte suparata, numai la asta se gandeste, si eu la fel. Mereu cand vin acasa vorbeste despre asta si nu mai suport, mai ales ca stiu ca nu am facut asa ceva, nu m-am culcat cu el. Adevarul e ca am stat cu el in pat, dar nimic mai mult, total nevinovat, si cineva a "inflorit" situatia si a spus. Ce pot sa fac, sa dovedesc ca e cum zic eu? Cum sa imi dau seama cine a spus asta? Va rog, am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Buna, si eu cand mergeam in excursii dormeam cu colegii mei in pat dar asta nu insemna ca am facut si copii de acumstraight facecine te-a vorbit de rau probabil i-o fi fost ciuda ca respectivul nu a dormit cu ea... tu spune-i mamei tale ca esti dispusa sa faci orice numai sa te creada si explica-i ca nu esti genul ala de fata, daca te va vedea asa decisa cred ca va prinde mai multa incredere in tinehappybafta

2 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Daca femeia aia e mama unei fete e clar.Probabil fatei ii e ciuda si s-a aliat cu ma'sa.
Propune-i mamei tale sa mergeti la un ginecolog.Asa este cel mai bine.Va vedea ca nu nu ai facut nimic si ca aia e o mincinoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mama ta ar avea incredere in tine tear crede inseamna ca tu ai mai mintit-o pana acum si si-a pirrdut increderea in tine de e si vina ta dar acea fata e o dobitoaca