| bkmad a întrebat:

Bunaa sad am o problema cel putin asa o consider. Am un par nu foarte frumos si nu e nici ondulat nici cret nici drept. e. urat si nu stiu ce sa-i fac sa stea frumos sa nu arate urat. si nici cu placa nu as vrea sa-l indrept pentru ca se arde usor. Ce as putea face? Va rog din sulfet spuneti-mi niste solutii. sad

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Poţi să-l ondulezi, dar nu fiecare fir ci doar o parte, pui mai multe fire de păr decât cum ai vrea normal pe ondulator, măcar va avea o formă! Baftă!

| Bebbytzaa a răspuns:

Am aceeasi problema nenorocitaat wits' end. nu cred ca ondulatorul ar fi o solutie pentru ca parul tot se arde. Poti incerca un sampon de indreptare. Eu am avut dar nu a dat cine stie ce rezultate fiindca am parul incapatanat.