| aditzuu3 a întrebat:

Bunaa! am vazut la cineva pe facebook ca a facut intr-o noapte 500 si 700 de likeuri la poze chiar daca el are 200 de prieteni.likeurile le avea de la persoane straine pe care probabil nu le avea la prieteni.stie cineva daca e vreun hack sau ceva prin care poti genera likeuri? dau funda pentru un raspuns bun multumesc

1 răspuns:
| Alex_Alexutzu_1995 a răspuns:

Nu pot sa dai like-uri la pers care nu sunt prieten/e pe facebook nu stiu unde ai vazut asa ceva da nu cred ca se poate... si heak nu este pentru facebook:d