| ArT_2528 a întrebat:

Bunaa TPU!; x

As vrea si eu niste melodii / descrieri/ statusuri despre prieteni adevarati; x

( gen melodia adda - prietenie adevarata;)) http://www.youtube.com/watch?v=4tHV1YBxl-0 )

3 răspunsuri:
| Deea2900 a răspuns:

Buna.
Uite aici:
1.Si atunci cand totul s-a intors pe dos. Cand suferi din iubire. Chiar de e dureros. Prietenii te salveaza. Trebuie sa-ncerci sa lasi trecutul. Si sa incepi sa zambesti.
2.Trăieşte viaţa cu prietenii adevăraţi.
3.Prietenul adevărat, este acela ce-ți întinde mina, nu pentru o zi ci pentru totdeauna, cu prietenie...
4.Am cea mai buna prietena din intreaga lume imparte cu mine si rele si bune. Parca ar fi cu mine din acelasi sange. Pentru mine plange :X
5.
Si ce daca!? N`ai pierdut pentru ca ea a fost cu mine oricand.De mici copii ea ma ajuta.Ma iubea si nu ma lasa.Si tin foarte mult la ea!
6.Nu sunt singura prin ploaie si prin vant, am cei mai buni prieteni de pe pamant…
7. Ce s`ar intampla cu mine Fara suriOara mea?!:-s As face nOptile zile Daca n`ar fi ea.
8.Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI.
9.Prietenia este confortul inexprimabil de a te simţi în siguranţă cu o persoană, fără a trebui să-ţi cântăreşti gândurile, nici să-ţi măsori cuvintele.
10. Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Pa, pa.:*happy

| ScorpionSting a răspuns:

Descriere pentru prieteni adevarati:
-Prietenia adevarata inseamna un suflet in doua corpuri big grin
scuze doar pe asta imi aduc aminte acum, sper ca am ajutat big grin
-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen melodiiaa guess who-manifest:X