| Florin_Tuader_1992 a întrebat:

Bunaaa. Am nevoie de o sugestie. Trebuie sa facem cadouri in clasa, între colegi, si nu am nici o idee. Trebuie sa fac cadou unui baiat.

2 răspunsuri:
| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Buna. OFF, stiu cat de greu e sa gasesti idei pentru cadou happy. Te inteleg PERFECT. Avand in vedere ca este baiat, iti dau urmatoarele idei:

-joc pe calculator
-daca ii place geografia, un atlas
-daca nu invata prea bine la scoala, imi poti lua o culegere cu exercitii simple ( ca sa creada ca e bun si el macar un pic laughing)))))))))) )
-ii mai poti lua un film care ti-a placut
-Daca e pasionat de literature, evident ca esti obligat sa ii iei o carte
- daca e pasionat de calculator si crezi ca nu vreau un joc pe calculator, I-ai un mouse frumos
-daca ii place muzica, ia-i un CD cu muzica sau casti

Sper ca ti-am lasat imaginatia la joaca. PAAAAAAAA!

| Mingo a răspuns:

Daca baiatului caruia ii faci cadou este pasionat de vreun sport, precum fotbalul ii poti face cadou o minge. Daca este pasionat de jocuri video ii poti face cadou un CD cu un joc.

Incearca sa vezi ce domeniu ii place la scoala si poti sa ii faci usor un cadou.