| ingerashpierduth a întrebat:

Bunaaa am nevoie de un sfatstraight face.Eu sunt prietena cu un baiat care locuieste in Spania si vine in Romania doar in vacanta.Ne intelegem foarte bine si vorbim mereu pe mess doar ca problema este ca eu m-am indragostit de el.Iam spus acest lucru si pe mess a parut foarte incatat de acest lucru doar ca cu o zi inainte sa vina aici a vorbit cu cea mai buna prietena a mea si a intrebat-o si pe ea daca vre sa stea cu el.Ea i-a spus ca nu poate sa faca acest lucru pentru ca mie imi place foarte mult de el.Atunci el a venit la mine si ne-am dus la plimbare iar cand am ajuns undeva am stat jos m-a tras catre el si ma sarutat.La un moment dar eu am vrut sa ma trag doar ca nu m-a lasat si m-a sarutat in continuare apoi ma tot lua in brate. Dupa ce a venit acolo si prietena mea a vorbit cu ea si apoi a vorbit si cu mine si mi-a zis ca m-a sarutat doar pentru ca sa nu ma supar si ca el vrea sa stea cu pr mea.Dar daca m-a sarutat doar casa nu ma supar de ce nu m-a lasat sa ma trag atunci cand am vrut? Si acum nu mai imi place asa mult de el doar ca atunci cand pr mea vorbeste cu el pe mass sunt putin geloasa.Cum as putea sa fac sa imi treaca pentru ca atat ieri cat si alaltaieri a fost mereu la mine si ne tot prostem adica se urca peste mine ne loveam in joacahappy

Scuzati greselile de gramaticahappy

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Cred ca joaca la dublu. Te vrea si pe tine si pe prietena ta. Vrea sa vada cine cade prima in patul lui. Ai grija.

| Alishia a răspuns:

Isi bate joc de tine si incearca sa o faca geloasa pe prietena ta