| sadshadoW a întrebat:

Bunaaa. cei cunoscatori de makeup ce parere aveti despre setul acesta? la pretul asta sunt bune de ceva? http://www.produse-profesionale.com/......ucati.html funda:D

Răspuns Câştigător
| TheBestAndreea98 a răspuns:

Sunt adorabile:* (parerea mea). Incearca, in cazul in care esti nehotarata sa cauti si altele...pana gasesti unele care sa iti placa muulttt:****

1 răspuns:
| BubuAlexandra a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php doar 80 ron, transport gratuit. succes in alegerea celor bune