| anonim_4396 a întrebat:

>Bunaaabig grin< credeti ca intr-o relatie conteaza varsta? chiar daca fata este mai mica, eu stiu ca fetele sunt mai mature decat baietii, adica gandesc cu 7 ani inaintea baietzilor .bine in unele cazurilaughing
va multumesc>big grin

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu conteaza varsta...mai ales daca e fata mai mica atunci e perfect...bine cum a zis si @kratos ca daca e diferenta de 25 de ani nu prea merge... dar o diferenta de cativa ani e ok happy

kratos
| kratos a răspuns:

Depinde de diferenta de varsta ca daca ea are 25 si el 50 ce mai zici? Daca diferenta de varsta dintre baiat si fata este de 1-7 ani eu zic ca e perfect!

| DeMentaa a răspuns:

Uite draga fetele isi iau baieti mai invarsta pentru ca ei sunt mai maturi te-ai lamurit?
acum sa nu incepi sat e casatorest icu un mos cum a facut monika columbeanu