| andreea9809 a întrebat:

Bunaaa. dati-mi si mie o idee de un telefon nou, si frumos. pentru fata! va roggggg

4 răspunsuri:
| DraPraaHaarp a răspuns:

Samsung S5230 Hello kitty:X

| llust a răspuns:

1. Samsung S5230 Red La Fleur
2. Nokia 6600 Slide
3. Nokia 7510 Supernova
4. LG KG800 Chocolate
5. Nokia l'amour

| vanessa001 a răspuns:

Corby s3650 (Samsung) pe roz sau alb eu am pe roz, este foarte dragut si de buna calitate eu il am de 2 ani si sunt foarte multumita de el, desi l-am scapat de multe ori merge foarte bine, tachu e foarte bun, merge netu, poti descarca jocuri pe el de pe umnet.com, face poze bune, melodiile se aud perfect corby e o ff buna alegere. :*