| Publicitatee a întrebat:

Bunaaa TPUcrying am si eu o problema cu prietena mea...in ultimele 3 saptamani nu ia mai trecut menstruatia si s-a dus la doctor afland ca s-a nascut cu un chist din nastere si el continuu in fiecare luna se agraveaza. A internat. o in spital tinand. o sub tratament deoarece nu o poate opera pentru ca este virgina si o dizvirgineaza daca accepta operatia. Parintii ei sunt distrusi si maine ma duc la ea la spital. Am vorbit la telefon ca eu a inceput sa planga este foarte speriata si foarte slabita. Ii poate trece doar prin tratament fara operatie? Sfaturii sa rog fumos:X

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista asa ceva ca dezvirginare prin operatie.

| miky_1289 a răspuns:

Spune-i sa nu se ingrijoreze, si eu am trecut prin asta si cu ajutorul lui Dumnezeu si al tratamentului va trece si peste asta!

| lalalandmachine a răspuns:

Nu are nimic este doar o deregalre hormonala, isi va reveni, am o prientena la care menstruatia adurat 3luni, sa o pui sa bea ceai de galbenele pentru ca ajuta la reglarea ciclului