| VampireGurl a întrebat:

Buunaa
pe ce program pot sa imi editez o poza si sa fie colorata doar o parte a fetei restul sa fie alb negru? pleasee repede cu com

3 răspunsuri:
| Codeine a răspuns:

Photoscape :) eu pe acesta il folosesc http://photoscape.en.softonic.com/

| Prapacea a răspuns:

Gimp este un program freeware
sper să-ți fie de folos

| MameMimoMu a răspuns:

Hei, foloseste photoscape -> Editor -> Fliter -> Region ( out of focus ) si de acolo alegi cum vrei sa fie, culoarea si toate alea si dedesubt ai cat de mare sa fie spatiul lasat " necolorat " :d :* baftaa!