| DenisaŞtefaniia a întrebat:

Buuuna TPU!
As vrea sa fac niste poze artistice, adica sa le editez.
Cine imi poate da niste programe de editat bune? ( in afara de PhotoShop )
As dori cat mai multe. Mersi.
FUUUUNDA!

6 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Http://pixlr.com/express/-->eu lucrez in domeniul paginilor adica sunt admina si folosesc acest site pentru editata care este foarte bun dupa parerea mai multor admine cat si a mea.
Daca nu sti sa il folosesti sau vrei un model vei gasi pe acesta pagina un album creat de o fata Bia care editeaza pe acest site -->http://www.facebook.com/pages/Sfaturi-pentru-admini/553712947998409

| prizeFTW a răspuns:

Care le stiu :
Online > pizap,pixlr,iPiccy,fotoflexer,befunky,lunapic,ribbet, picmonkey si fotor.
De descarcat > Photoscape, picasa, photoshop, paint.net si cam atat. Sper ca te-am ajutat.Succes.

| Chrisss23 a răspuns:

PhotoScape, PiZap si cam atat stiu...

| wsernameinvalid a răspuns:

Poti incerca Ullead gif animator(nu mai tin bine minte numele) sau chiar Paint pe care il ai in Windows(eu il folosesc de multe ori cand editez o imagine, e adevarat ca iti ia timp, dar din asta iese o imagine foarte buna).

| ramonici90 a răspuns:

Pixlr Express, Ipiccy, TAAZ ( e mai mult pentru fata dar e foarte misto ca poti sa te machiezi si alte chestii ), Photoscape, Picassa.

| Anaa98 a răspuns:

Ipiccy.com e foarte bun poti face si colaje si de toate funda! :*