| anonim_4396 a întrebat:

C sunt steroizii? (nu-mi dati expluactii din dex ca nu inteleg nimic, incercati sa spuneti cu cuvintele voastre)

Răspuns Câştigător
| Criiiis a răspuns:

Te ajuta sa cresti in msa musculara foate repede dar nu sunt buni pentru sanatate nu incerca fnditsalove struck.a si te ajuta intr-o perioada scurta de timp apoi revi la dimensiunile normale si chiar mai rau daca nu mergi la sala

1 răspuns:
| Criiiis a răspuns:

Niste medicamente care te ajuta sa cresti in masa musculara si nu sunt bune