| TheWalker11 a întrebat:

Calitatea sau cantitatea? de ce?

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca esti betiv, cantitatea.
Daca nu esti betiv, atunci calitatea.

| RainmakerX a răspuns:

Depinde de situatie. In general, orice persoana normala ti-ar spune ca este mult mai importanta calitatea, ceea ce este adevarat dar exista si anumite persoane pentru care conteaza mai mult numerele.

Daca este vorba de un produs de orice fel atunci alege mereu calitatea (daca iti permiti).

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Depinde despre ce este vorba, da-mi un exemplu ca sa iti pot spune ce alege, in mare parte este vorba doar de parere nu exista una mai buna si alta mai proasta