| Beebytza a întrebat:

Cam cat costa sa ma tund si eu pana hmm... la jumatate spateluihee hee si sa ma fac suvite... vreau sa ma tund in scari si in v cam cat costa la un salon din bucuresti, am parul pana la mijlok. aprp de fund.deci? vcam cat kosta [vreau si ctv poze cu tunsori decente in v + in scari]

Fundista :*

1 răspuns:
| purplegirl1234 a răspuns:

Depinde unde te tunzi...preturile variaza intre 20-30 de lei tunsu si cu suvite nu situ poate in jur de 40 de lei...Depinde unde te tunzi:*