| andreyuta a întrebat:

Cand apare filmul harry potter 7?

12 răspunsuri:
| andreeada a răspuns:

Ideea e ca andreyuta a intrebat data aparitiei filmultu nu cea a cartilor

| andreeada a răspuns:

Nu se stie inca

| Aero a răspuns:

Prima parte apare anul acesta pe 26 noiembrie(la noi in Romania), cu o saptamana mai tarziu de 19 noiembrie cand se lanseaza in occident. Asta e cel mai exact rezultat pe care ti-l pot da acum, desigur pot avea loc mici modificari(o saptamana mai devreme sau mai tarziu, dar cred ca asa ramane). Partea a 2-a probabil pe 22 iulie 2011, daca la ei se lanseaza pe 15, dar mai e pana atunci, mai intai asteptam prima parte.

| iBubble a răspuns:

In 26 Noiembrie happy
Sincer mie imi convine ca pot sa ies de ziua mea cu prietenii big grin

| sticksulet a răspuns:

Stiu doar ca prima parte o sa fie pe 26 noiembrie la cinematografe in 2D si 3D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata a intrebat de film nu de carte.Si eu la fel ca ea sunt curios cand apare filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul stiu ca filmul va aparea pe 26 noiembrie sau cam asa ceva, dar cartea a aparut cu mult mult timp in urma daca va intereseaza cititul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca prima parteva aparea pe 26 noiembrie anul acesta

| ȘtefanLamas a răspuns:

Warner Bros. a anuntat ca ultima parte a seriei "Harry Potter", ecranizare a cartii, "Harry Potter and the Deathly Hallows" va fi adaptata in doua parti, care se vor numi "Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1" si "Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2" si sunt programate sa fie lansate in noiembrie 2010 si, respectiv, mai 2011.

| fan1harrypotter a răspuns:

Da o aparut dar cum fac sa-l vad ca, atunci cand vreau sa-l vad online sau sa-l downloadez nu-mi mai mere subs la min 36 cum sa fac sa-l vad tot?

| fan1harrypotter a răspuns:

Ma eu am incercat sa-l vad dar se strica subs la min 36 cum fac sa-l vad tot answer me plz?

| Sergik a răspuns:

Noiembrie 2010