| dugmihdennis a întrebat:

Cand apare iphone 5 la operatorii romani( Vodafone, Orange, cosmote)?

2 răspunsuri:
| AhileSemiZeu a răspuns:

Sfarsitul lui octombrie

| Laviniutzaaa a răspuns:

" iPhone 5 va apărea la toți operatorii în același timp însă este posibil ca cei de la T Mobile, care au achiziționat Cosmote acum vreo doi ani, să ne facă o surpriză și să semneze un contract de exclusivitate. Mai ales că acum se pregătesc de licitație pentru a aduce 4G în România, Vodafone dorind să lanseze o astfel de rețea până la finele anului dacă prețurile vor fi rezonabile. Astfel, viitorul iPhone 5 în România pare unul bun și cred că cel târziu în luna Octombrie vom avea un anunț oficial din partea furnizorilor de telefonie mobilă din România."