| Ally.Bee ♀ a întrebat:

Cand apare pe site. ul edu.ro la ce licee ati fost repartizati? [cei de a8a on the phone

5 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Pai nu se stie cind vor aparea, cel putin eu nu stiu, dar ar trebui sa vizitezi si sa verifici periodic sau chiar zilnic site-ul!

| KoWalSky a răspuns:

La inceputul lunii Iuliebig grin

| KoWalSky a răspuns:

Pe 3 iulie, 100% big grin

| dyana_8056 a răspuns:

Pai pe la sfarsitu lu iunie ca la inceputu lu yulie te duci sa depui dosaru la ce liceu la care ai ajunsbig grinbig grinbig grin

| Ally.Bee ♀ explică:

Aaa laughing mersi. oricum nu e pentru mine. eu sunt a 10a tongue. e pentru prietena mea happy