| ralucaralu a întrebat:

Cand depui dosarul la liceu, trebuie sa completezi ceva? In brosura si pe internet scrie ca trebuie sa am o cerere de inscriere. Eu nu am asa ceva; se face acolo? Am fost la liceu, am dus dosarul(fara cerere) si nu mi-a spus nimic. Nu am completat nimic si nici nu ne-a mai chemat la liceu. O colega mi-a spus ca ea a completat ceva si ca toti elevii din a9a de unde a intrat ea, sunt chemati in data de 15 la liceu. Ce credeti? Mie nu mi se pare normal ca nu am completat nimic daca si pe brosura scrie ca imi trebuie cerere de inscriere, si nici nu am dus asa ceva.

5 răspunsuri:
| Andreiutz_4276 a răspuns:

Eu m-am inscris saptamana trecuta si acolo la o masa era o doamna care m-a intrebat la ce profil am intrat.Si mi-a dat o cerere pe care m-a pus sa o completez acolo, pe loc.Ar trebui sa te duci la secretariat ca sa vezi despre ce e vorba.

| deutza_3149 a răspuns:

Si eu am fost azi si am depus dosarul si mi-a dat o cerere sa o completez, eu zic sa te duci din nou la secretariat si sa intrebi. Apropo de unde esti si la ce liceu ai intrat?

| cristinutza_8053 a răspuns:

Eu am primit o cerere pe care trebuia sa ma semnez si sa fiu de acord cu uniforma scolara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi trebuit sa-ti dea acolo o cerere de inscriere, pe care s-o completezi tu sau unul dintre parinti. Cel mai bine e sa te duci la secretariat si sa vezi despre ce este vorba.

| AnA_2669 a răspuns:

Poi trebuie sa-ti dea cei de la liceu o cerere. Adica eu cand am fost acum 2 ani, mi'au dat o cerere si a trebuit sa o complet atunci pe loc!