| shtephie a întrebat:

Cand e ziua voastra de nastere? Dar onomastica?happy

32 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ziua de nastere: 21 apr

onomastica: in functie de data pastelui.

| fluturas a răspuns:

Ziua de nastere : 4 iulie happy
onomastica : 8 noiembrie (Gabriela)

| Cσσкiє a răspuns:

Ziua mea de naştere e pe 6 Noiembrie. Mă cheamă Andreea Georgiana, deci zilele onomastice sunt pe 30 Noiembrie( Sf. Andrei) şi 23 Aprilie( Sf. Gheorghe). Mai sunt Moş Nicolae, Moş Crăciun, 1 Iunie şi... weekend-urile, în care merg la mall. Cadouri în exces?hee hee.

| baru a răspuns:

Salut. 22Auugust. si onomastica 27 August. Pa

| Hmmmm a răspuns:

M-am nascut p 21 martie, si ma numesc izabella si imi sarbatoresc onomastica p data d 12 iulie.

| yomiky123 a răspuns (pentru Hmmmm):

Si eu pe 21 martie :p

| daii a răspuns:

20 iulie -ziua de nastere
20 iulie -ziua onomastica(Iulia)
7 ianuarie-ziua onomastica(Ioana)

by daiiwinking

| shtephie explică:

Ziua mea de nastere este pe 23 octombrie si onomastica este pe 27 decembrie(Sf Stefan) pentru ca ma numesc Stefania happy

| Angiutssa a răspuns:

Ziua de nastere:5 mai
Onomastica:8 noiembrie

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

2 sept si De florii.

| Stella a răspuns:

Ziua de nastere 9 septembrie:p si onomastica peste 2 zilebig grin

| Stella a răspuns:

Ziua de nastere 9 septembrie:p si onomastica peste 2 zilebig grin.

| cretzufinish a răspuns:

Zi de nastere: 11 ianuarie, iar onomastici in fiecare an dupa cum urmeaza: anul nou, 14 febr, 1 martie, 8 martie, 16 martie (de cand sunt impreuna cu iubitul, numaram anii), 1 aprilie (ziua pacalelii), 1 mai (ca nu muncesc), 1 iunie (vesnic copilul parintilor), 8 noiembrie (Gabriela- ziua de nume), 6 dec- mosul niciolaie, 25- mos craciun si cam atat laughing

| Whatthehell66 a răspuns:

12 maihappy

| Lorena a răspuns:

Buna!happy

Ziua mea de nastere a fost pe 12 iuniebig grin

Iar onomastica pe 15 augustlove struck

A ta?happy

Pa'pa!kiss

| 009 a răspuns:

Ziua de nastere pa 5 septembrie si onomastica pe 23 aprilie si pe 8 sept... a ta?

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Ziua mea de nastere e pe 23 mai si onomastica pe 21 mai ( de Sf. Constantin si Elena ). ma numesc elena

| George1510 a răspuns:

Ziua de nastere :15 octombrie
Onomastica : 23 aprilie

| ForbiddenLove a răspuns:

Ziua mea e iarna pe 17 decembriesad...si anotimpul meu preferat e vara.Nu am zi onomastica

| rosto a răspuns:

Ziua de nastere pe 8 iulie, onomastica nu am happy

| maria ;x a răspuns:

Ziua de nastere : 23 iunie

| .sad a răspuns:

Pai ziua de nastere e pe 4 noiembrie
si zilele onomastice sunt pe 30 agust (Sf. Alexandrru ) pentru ca ma cheama ALexandra si pe 8 noiembrie (SF. Mihail )ma cheama si Mihaela

A tha?love struck

zBye

| Ingerasull99 a răspuns:

Ziua de nastere este pe 15 februarie si onomastica pe 30 august.

| gabitzu_8696 a răspuns:

30 oct.

| pa1r0c13 a răspuns:

27 iulie de nastere
si 8 noiembrie ma cheama si mihaela

| zooooza a răspuns:

25 iunie = zi de nastere
27 decembrie(Sf. Stefan)= zi onomastica
Ma cheama si Stefaniawinking

| andreea1523 a răspuns:

Ziua mea e pe 22 noiembrie.
Onomstica pe 30 Noiembrie.
Fundabatting eyelashes?

| Melly a răspuns:

Ziua de nastere pe 3 septembrie si ziua onomastica pe 2 decembrie

| pauladrian a răspuns:

25 aprilie, nu stiu daca e vreun sfant cu numele de paul sau adrian happy

| ANONIM10000000000 a răspuns:

7 septembrie, onomastica de craciundeoarece ma cheama Cristna(de la Hristos)si de sfanta Maria mare si mica(ma mai cheama si Mariawinking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 octombrie, tu