| Alee_6805 a întrebat:

Cand este Hallowen-ul? Eu as vrea sa-l petrec acasa cu o prietena.Sa aprindem niste lumanari si sa facem niste decoruri.As vrea cat mai multe sugetii.Inclusiv decor si costume. Funda

3 răspunsuri:
| printesatha69 a răspuns:

Duminica asta adica 30 octobrie

| ToxicBubless a răspuns:

Pai.sarbatoarea este pe 1 noiembrie; ti-as recomanda ca in camare diferite sa faci decoruri diferite...adica poti sa pui pe o masa o papusa mare de inaltimea unui om ombracata intr'o haina neagra si pe langa sirop sau orice dar sa fie rosu si langa ea un pumnal stropit cu acea substanta pe care ai folosi`o, dar pentru asta ar trebui ca pe jos sa pui ceva care dupa ce e murdarit cu "sange" sa fie aruncat cand trebuie sa faci curat...in alta camera sa faci faza cu lamanarile, dovleci, canapeaua si fotoliile sau ce ai in camera sa fie acoperite de o panza alba,,, ca sa cum ar fi fost abandonate si vechi iar cu ata alba sa legi de tavan la canapea sau ce vrei tu ca si cum ar fi o panza de paianjen; am foarte multe sugestii dar nu mi le pot aminti =>sper ca ti-am fost cat de cat de folosbig grin