| IubesteEa a întrebat:

Cand fostul zice pe mess mai bine decat sa ne certam toti 3 inseamna ca a vrut sa se desparta de mine? dau fundahappy sau mai exact ce a vrut sa spuna? in ziua de 8 ianuarie eu cu el vorbeam pe mess si el vorbea si cu mine si cu prietena mea si ea il placea mult si a inceput sa ii faca reprosuri si el nu-i zicea nimic ma rog asta mi-a spus si ea a inceput sa inventeze tot felul de minciuni si el a crezut-o si l-am intrebat mai vrei sa fi cu mine? el nu, eu de ce? el mai bine decat sa ne certam toti 3 si i-am zis ca il iubesc mult si ca el ma face sa sufar si si-a cerut scuze si uite asa ne-am despartit vreau parerea voastra dupa ce am scris mai sus de ce a zis mai bine decat sa ne certam toti 3? a vrut sa se desparta de mine? de ce si-a cerut scuze? dau funda multumesc! la cele mai bune raspunsuri! si la cele mai multe raspunsuri! help vreau mai multe raspunsuri si ce trebuie sa fac? sa il uit? multumesc!

3 răspunsuri:
| Andriux a răspuns:

Flori, scumpo, de ce nu mai bine îl întrebi direct pe el? E greu să discuţi anumite lucruri când te afli deja într-o situaţie mai delicată, dar fă-ţi curaj şi mergi la el şi întreabă-l. Comunicarea e cheia într-o relaţie; fie ea de orice natură. Discută şi cu prietena ta, găsiţi problema şi rezolvaţi-o.
Şi poate chiar dacă nu o să vă mai împăcaţi, sau lucrurile nu vor lua turnura pe care o vrei tu, ai să vezi că totuşi ai să te simţi mai bine că discutat şi că ai găsit răspunsuri la întrebările tale.
Curaj găină, că te tai! Baftă! happy

p.s. Şi să-ţi mai zic un lucru, niciodată să nu laşi un băiat să intervină între tine şi prietenele tale. Nu merită.

| αиdяαdα a răspuns:

Nu am înţeles foarte bine! Prietenul tău vorbea şi cu tine şi cu prietena ta cea mai bună? Dacă da. poate el o place pe ea, şi nu vrea să-ţi facă rău ( nici să stea cu tine la vrăjeală, şi nici să te cerţi cu prietena ta ) cred. cel puţin asta am dedus eu din ce ai spus mai sus. Oricum, capul sus.o să-l uiţi cu timpul! Ocupă-ţi timpul mereu cu ceva. O să-ţi treacă. E greu la început, da' nu imposibil. Baftă! kiss

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Pai eu cred ca s`a referit ca e mai bine sa va despartiti decat sa va certati tu el si prietena ta...ca prietena ta se da la el si tu daca ai fi cu el sa zicem ca el te`ar insela cu ea si te`ai certa cu amandoi si a decis ca cel mai bine ar fi sa va desp. thinking eu asa cred:*