| Innovation a întrebat:

Cand ies pe afara cu prietenii mai sunt si baieti care fac misto cateodata de mine si nu stiu cum sa le raspund astfel eu sa castig, adica sa ii inchid gura.De exemplu e un baiat care imi mai zice:"Ia-uite-o ma ce cap are" sau "Vai si frumoasa si desteapta".Ce replici tari stiti cu care sa le inchid gura?

7 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Pai de exemplu la:
"Ia-uite-o ma ce cap are"
Ai putea raspunde cu:
''Tu vorbesti fraiere? Nu vezi ce fata ai?
Zici ca e pampers folosit'' big grin
sau spune-i:
''Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?''
Sa nu lasi glumele lor sa te supere asta o sa le dea satisfactie si o sa continue cu smecheriile.
Prefate ca nu iti pasa.

| Wøodenpints a răspuns:

Da nu-i nevoie de replici, trebuie să le arăţi doar un deget.

| Pikaciuuu a răspuns:

De obicei asa sunt toti baietii ...si mie mi se intampla da` eu am gura marelaughing Poti sa le spui defectele in fata ..Adica: mai bine frumoasa si desteapta decat tine urat si prost happy Sau eu le spun in fata : Vorbeste Taranu` laughing ...chestii care ii fac sa le fie rusine ca ii le spune o fata happy

| Plushul a răspuns:

Eu asi zice sa nu ii bagi in seama si sa iti vezi de drumul tau.

| anyhylator a răspuns:

Da-mi-ai limbi sub brat big grinbig grinbig grinbig grin:big grinbig grinbig grin:big grin:big grinbig grinbig grin
si intre buzele verticale big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| D?nuuuuu a răspuns:

Pff.
Iubita nu îi băga în seamă. Eu dacă aș fi în locul lor, scuză-mi limbajul puțin neadegvat le-aș spune :
Da! Am cap și spre deosebire de tine eu nu îl țin pe umeri degeaba, îș folosesc.

Waa ce frumos. M-ai lovit exact unde mă doare. În c**r :*

Nu le da atenție. Sunt doar niște copii frustrați care cerșesc atenție. oh go on

| Ralluca99 a răspuns:

Zii si tu : degetul din mijloc tie potrivit? Hai gura micca!