| simonica57 a întrebat:

Cand incepe noul film twiling 4?
ca vreau neaparat sa-l vad si ce varsta trebuie sa am ca sa-l vad ca sa stiu ca daca este interzis minorilor o sa fie foarte interesant dar totusi va astept raspunsurile si sigur voi da funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da add la id copilcuinimafranta si iti dau eu filmul tot

1 răspuns:
| Angyclon a răspuns:

Twilight 4 (breaking dawn) are 2 parti.
Acum e 15 februarie 2011, ora 15:55. prima parte a filmului va fi lansata in 275 de zile, 8 ore si 4 minute. Cat despre restrictia de varsta nu stiu sigur dar am auzit ca va fi de 12 sau asa ceva. Sper ca te-am ajutat