| CudiDaKid a întrebat:

Cand incepe scoala? Am auzit ca incepe pe 1 septembrie. e adevarat?

9 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Da.este adevarat.
Parerea mea este aceea ca desi momentan nu ne prea convine faptul ca stam mai putin in vacanta, la iarna, cand vom avea cateva zile in plus de stat acasa, unde cald si bine ne va placea love strucklove struck

| MâţaD a răspuns:

Din cate stiu eu, incepe pe 12 septembrie...vedem ce mai mint astia de la putere pana atuncihappy

| Criiiiiiiis a răspuns:

Incepe pe 14 septembrie.

| DAC a răspuns:

Pe 12 septembrie.

| Biutzu a răspuns:

Buna. nu incepe pe 12 septembrie intr-o luni asa au zis la tv.

| Love25 a răspuns:

Nu e adevarat! Legea cum ca incepe pe 1 septembrie se aplica incepand cu anul viitor. Anul acesta incepem pe 12 septembrie!

| claudyu_7346 a răspuns:

Pe 12 septembrie

| florycyk_9864 a răspuns:

Buna!
eu am inteles ca pe 12 septembrie!