| szmotovio a întrebat:

Cand intru pe facebook de pe mobil si dau comm la poze.de obicei apare cam dat d p mobil (via mobile...sau ceva d genu.)e posibil s anul apara asa ceva? adica sa apara ca si cum as fi dat de la pc? mersi d raspunsuri

2 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Nu. aceasta e configuratia wap-ului. si daca intrii pe iphone apare la stare sau comentarii via iphone. nu se poate schimba deoarece facebook s-a dezvoltat si in domneniul telefoniei

| CatalinCata a răspuns:

Buna! Cand intri pe facebook de pe mobil si dai comm nu-ti apare ca ai fost pe mobil cand ai dat comm, asa stiu eu, ca am probat.insa cand dai mesaj pe chat sau mesaj normal, iti apare "Sent via Facebook Mobile". Weekend placut, pup!