| Annutaza a întrebat:

Cand luam vacanta de craciun`?

7 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Vineri 23 decembrie sad

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nici nu ai inceput bine scoala si te gandesti deja la vacanta?

| Christina a răspuns:

In 23 decembrie

| DeNySa000 a răspuns:

V`om luat pe 23 decembrei ...primul semestru va avea 15 saptamani,,, iar al 2-lea semestru va avea 22 saptamanisadsadsad

| zbye a răspuns:

23 decembrie. Vacanta de craciun dureaza 3 saptamani anul asta pentru ca se scade din vacanta mare pentru a fi adaugat la vacanta de craciun si paste.

| oksomebodyok a răspuns:

Si eu am auzit ca in 23 dar este posibil sa fie in 20, 21, 22 sau 24

| Mufiiinel a răspuns:

Hm. eu cred ca de craciun laughing