| OnlyMeMarian a întrebat:

Cand se difuzeaza Romanii au talent 2015?

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Mi se pare o gheorlanie acel concurs de nu se poate. Noi premiem Gogi si alte specimene in timp ce la altii se premiaza oameni care stiu sa faca show adevarat, care stiu sa foloseasca luminile, care stiu sa se joace cu nisip colorat si exemplele pot continua. Ar fi bine sa nu il mai produca protv-ul acel show, dar aduce poate bani foarte multi!

| stefanmarina2000 a răspuns:

Pro TV a anunţat startul preselecţiilor pentru noul sezon al emisiunii "Românii au talent", dar data de începere propriu-zisă a acestuia va fi în primăvara lui 2015.

| Sicoe_Emilian_1996 a răspuns:

Manie dupa macarale