| lovemusic_9036 a întrebat:

Cand si e urmatoarea data "Romanii au talent"?

Răspuns Câştigător
| lightmyfire a răspuns:

Buna. Sapt viitoare vineri si sambata din cate stiuhappy

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Următoarele ediţii, adică semifinalele şi finala vor avea loc vineri şi sâmbătă. Prima semifinală va fi difuzată vinerea aceasta, la 20.30.

| BellsC a răspuns:

Poi o sa fie semifinala cu primul rand de semifinalisti vinerea asta pe 1 Aprilie, a doua o sa fie Sambata pe 2 aprilie.A treia pe 8 si a patra pe 9 aprilie iar pe 25 este finala si se anunta castigatorul.
Dar mai multe pe http://romaniiautalent.protv.ro/......alent.html
Abia astept mai ales ca e in direct!

| Muhteşem a răspuns:

Romanii au talent
in fiecare vineri de la ora 20:30
reluare sambata 17:00

| Bublles a răspuns:

1 apriliehappy semi-finala 1