| Denysa2000Denny a întrebat:

Cand stiu ca un baiat ma place? ce gesturi face? care sunt semnele ca te place? cum te priveste? cum iti vorbeste? big grin
raspunsul cel mai bun primeste FUNDA! multumesc de ajutor :X

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Iti dai semaa usor pentru ca un baiat care place o fata o priveste altcuma decat pe celelalte persoane, ii place sa vorbeasca mult cu tine si sa te necajeasca, de altsfel iti pune multe intrebari stupide pentru ca nu stie ce sa mai spuna iar alteori gaseste o scuza sa plece pentru ca s-a intimidat prea tare si ii este rusine sa nu se fara de ras cu ceva.
FUNDA?

| OchiiCaprui a răspuns:

E usor sa-ti dai seama ca un baiat te place. happy
Iti vorbeste mult mai frumos decat vorbeste cu alte fete.
Si sa sti..Cand un baiat te place nu te poate privi in ochii mai mult de 3 secunde happy
Sper ca te-am ajutat cat de cat.

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns:

Paiii daca un baiat te iubeste vrea sa vorbeasca tot timpul cu tine de exemplu mesaje, te suna sau vrea sa iasa cu tine prin oras zi de zi, mai este felul cum te priveste etc.happy