| AndreChan a întrebat:

Cand sunt preselectii la romanii au talent in brasov?

Răspuns Câştigător
| Bee123 a răspuns:

Show-ul Romanii au talent se pregateste pentru un nou sezon si te invita sa te inscrii pentru preselectiile viitoare.

Smiley si Pavel Bartos au anuntat in cadrul emisiunii ca doritorii se pot inscrie deja pe site-ul oficial al concursului.

Castingul se va desfasura in lunile iulie si august 2011.

Formularul online de inscriere la concursul Romanii au talent este disponibil la adresa: romaniiautalent.ro/inscriere/.

Concursul ROMANII AU TALENT de la PRO TV reuneste mii de talente din diverse domenii care se intrec in fata unui juriu si in fata natiunii pentru afirmare.

La emisiunea "Romanii au talent" nu exista limita de varsta, oameni talentati din orice domeniu au scena deschisa pentru a se face remarcati in fata tarii.
sper ca ti-am fost de folos, funda?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Inca nu a inceput sezonul 2.

| RoXyRaLu a răspuns:

Preselectiile in brasov sunt de 29 aprilie.M-am informat si ti-am dat raspunsull corect. Funda? Te rooog, nu am niciunastraight face

| dany3la a răspuns:

In august si septembrie.