| anonim_4396 a întrebat:

Cand un baiat spune despre fata ca este o fata speciala. ce inseamna? funda pentru raspunsul bun

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Daca un baiat spune despre o fata ca este speciala, inseamna ca apreciaza foarte mult acea fata, poate o si place, ii gaseste multe calitati pe care la alte fete nu le gaseste!
Si acea fata ar trebui sa profite de faptul ca este considerata speciala si daca il place si ea pe baiat, ar trebui sa inceapa o relatie, pentru ca o sa fie respectata si iubita cu siguranta!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Inseamna ca nu vrea de la ea doar sex. Si in plus ca o considera ca avand mai multe calitati decat frumusetea fizica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa iti zic o faza: un baiat s-a dus timid la o fata, cu un trandafir de hartie in mana (probabil n-avea bani de unu real si a improvizat si el) si ii zice ceva de genu' "Te-am observat.Esti diferita de celelalte, esti speciala...bla-bla-bla" si fata pune botu' ca mai apoi sa depuna plangere la politie ca a fost violata si sa afle ca era una din zecile de fete cucerite si lasate balta in acelasi mod.Bine,recunosc,asta e dintr-un serial,dar uneori viata bate filmul, nu? Dar daca un baiat iti spune ceva de genul si tu il simti ca nu te minte, inseamna ca asa e.Asa ca da-i o sansa, poate iesi ceva frumos.