| anonim_4396 a întrebat:

Cand v-a aparea Iphone 4G.Am auzit ca la vara in iunie sau iulie dar nu se stie sigur.Eu vreau sa mi-l cumpar, stiu ca acum pe piata e 3GS dar eu vreau sa mi-l cumpar pe 4G.si de asemenea si parintii sunt de acord(am 12 ani). HELP ME, PLEASE!

4 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Http://www.quickpwn.com/......e-4-0.html

Ma bucur pentru tine, daca parintii tai isi permit sa ti-l cumpere, sa ai noroc la el!:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc, beautiful disaster.deci in iunie... ABEA ASTEPT!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce cooooooool o sa apara de ziua mea si o sa-l am XD o sa apara pe 8 iunie iar ziua mea e pe 9 WOOHOO

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iphone 4G apare in jur de 24 iulie a declarat Apple