| g3orgy a întrebat:

Cand va ducetzi la o nunta care este dansul preferat sau dansurile. depinde tongue

la mine e pe primul loc perinita si pe al doilea dansul pinguinului

la voi e perinita... stiti cum e? big grin

sau e dupa zone. :d

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie imi place hora de mana. Dar nu aia pe care danseaza orice om, lenta ca legiile Romaniei ci aia saltareata in care se baga doar cei care tin ritmul.La ultima nunta, l-am jucat pe ginerica de a jurat ca nu se mai pune langa minelaughing
Pe locul doi, ar fi dansurile lenteblushingMereu am avut niste parteneri draguti, nu am de ce ma plangesmug
Pe locul trei ar fi sarba olteneasca, dar e cam badarana dupa parerea meathinking

| Keshaaa a răspuns:

Pai brasoveanca, ariciul, hora, sarba, suita,