| anonim_4396 a întrebat:

Cand va epilati pe picioare, va epilati si pe la genunchi in sus?(pentru fete)

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Dea
normal ca da

| Maya. a răspuns:

Dastraight face. Asta cand nu ma grabesc.Adevarul e ca in zona de deasupra genunchilor parul nu e atat de vizibil, dar in general da, mai ales daca port pantaloni sau fusta scurta.

| onlymeme a răspuns:

Nu stiu daca ar trebui dar eu asa fachappy
daca de exemplu tu porti o fusta scurta si parul tau de pe tot piciorul este des si e de un negru care se observa(asa am vazut la unele persoane dar rar)si esti epilata doar pana la genunchi sigur ca se observa repede
pupkiss

| resp3ct a răspuns:

Sigur ca da... dar de ce doar pentru fete? baietii nu se epileazalaughing))?

| ancu_6221 a răspuns:

Da

| deNnisH`A>* a răspuns:

Pai dk nu te`ai epilat niciodata in my sus d genunki parul` ramane blond si nu e ff viziblibig grin
in fine ioh ma epilez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da