| kitty99 a întrebat:

Cand va fi vacanta de paste? cate zile de vacanta avem de paste?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai, cu o saptamana inainte de paste sau dupa paste nu stiu exact thinking [pastele e pe 24 aprilie anul' asta deci fa si tu socoteala:d] iar vacanta tine doar o saptamanasad buuuulaughing

| Libelle a răspuns:

De pe 16 aprilie pana pe 25 parca...

| CAMELEON07 a răspuns:

Elevii vor mai avea vacanta de sambata, 3 aprilie 2011, pana duminica, 11 aprilie 2011, apoi se vor intoarce din nou la cursuri de luni, 12 aprilie, pana vineri, 11 iunie 2011.

Funda?tongue

| FeelTheRainbow a răspuns:

16-25 aprilie.Azi am auzit la TV.si cica de la anul` se ia vacanta intersemestriala...si se lungeste cea de iarna, ca e prea scumpa incalzirea in scoli.