| luizza95 a întrebat:

Cand vin acasa vreau sa ma tund dar nu stiu cine poate sa tunda asa cum vreau eu.

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:181&biw=1362&bih=331

Stiti un coafor in Bucuresti care sa tunda asa? Si ce sa ii spun coafezei cand ma duc sa ma tunda? Adica cum se numeste aceasta tunsoare?

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu e mare branza.
e parul lung, intins cu placa, si tapat in partea de sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui sa te tunda in scari si scarile sa fie mai rare... dar poti sai arati o poza ca sa stie exact cum sa te tunda. te poti tunde asa la orice coafor