| Daria a întrebat:

Care a aroma voastra preferata de inghetata?happy

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi place cea de vanilie.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Cea cu aromă de căpşuni şi ciocolată.

Baftă!

| Dash a răspuns:

Ciocolata big grin

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Menta...mmm tare bună, cu o invitație la o "înghețată de mentă" m-a cucerit, printre altele, soțul meu. happy

| pwp a răspuns:

Capsuni love struck

| Daria explică:

Mie imi place la nebunie cea de fistic, ciocolata si fructe de padure, day dreaming

| Larysa13 a răspuns:

Capsunibig grin

| Sἶrenἶa a răspuns:

Pepenele ala galben, fistik si tiramissu laughing)!

ahh :X le adorrrr =p~ day dreaming

| pryncesSs a răspuns:

Ciocolata, Caramell =p~

| Moov a răspuns:

Majoritatea oamenilor zic "Ciocolata".Eu am gusturi foarte diferite. Aproape tuturor le place cel mai mult Cola,mie imi place Fanta de portocale sau strugurilaughing.Asa, revenind la intrebarea ta, vanilia imi place cel mai mult.

| Smileee_3231 a răspuns:

Ciocolata:X. Dar a ta?

| Parisblue a răspuns:

Pai cea de fistic, dar am o slabiciune pentru Nirvana cu bucati de nuca caramelizata (de caramel):X:X
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Cici4Mici a răspuns:

Vanilia.

| Kqzu97 a răspuns:

De iaurtlove struck,pepene verde,fistic,banane, caramel, portocalelove struck

| Fiuryan a răspuns:

Tiramisu! happy

| Madnees a răspuns:

O ador pe cea cu vanilielove struck

| diavolita_4468 a răspuns:

Buna...mie imi place toate aromele de ingheteta.de la banane la vanilie, de la capsuni la cocolata.fiecare cu gusturile sale.