| Mitchi a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa amintire a voastra legata de Craciun?
Funda.

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Pai, era iarna trecuta cand clasa noastra a castigat la un concurs care se desfasura in toata eupropa si am avut o vacanta, cu toata clasa de 2 saptamani in Elvetia la schii, am mai fost acolo su familia si cu cea mai buna prietena mai de mult, dar cu nebunii de la mine din clasa a fost super. Ne dadeam tota ziua pe o partie care era numai a noastra si cand ne intorceam la hotel ( de 5 stele ) luam cina si beam o ciocolata calda ( yum ) nu am mai gustat o ciocolata mai buna ca aia in viata mea, adica as vrea sa ma intorc la hotel sa cer reteta, lol. A fost super - fun! Funda?

3 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Cand eram mic si credeam ca mosu existalaughing

| Mist a răspuns:

Cand l-am muscat pe Mos Craciun de nas si am fugit cu geanta de cadouri al 5 ani big grin rolling on the floor

| kurt a răspuns:

Cand l-am batut pe mos craciunul de la mall, prea tare, anul trecut laughing))