| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost/este episodul vostru preferat tom and jerry?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DFxYA3MDHPI&feature=related

E bestial. De neuitat :) Mersi pentru acest moment creat.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cel cu furnicile/termitele. Cum se putea zgudui totul când treceau furnicile.
Acum vreo 15-16 ani, aveam o casetă video de 4 ore numai cu Tom&Jerry iar partea de casetă cu episodul ăsta era "franjuri" având în vedere de câte ori derulasem ca să văd episodul ăsta.
Oricum, toate-s bune din seria celor vechi laughing

| yanny`s a răspuns:

Mie mi-au placut toate, dar il ador pe ala in care jerry ii arunca o broasca in pahar lui tom si el o inghiterolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Aurelia_6050 a răspuns:

Am doua: primul este cel in care la radio se anunta sa se fereasca lumea de un soarece alb, care daca este lovit produce explozie laughing Si Jerry se vopseste in alb, dar la sfarsit apare adevaratul soarece alb, pe care Tom il confunda cu Jerry laughing
Si al doilea este cel in care Tom viseaza ca ajunge in rai, si unul de acolo nu il lasa sa treaca mai departe daca nu obtine semnatura lui Jerry ca l-a iertat pentru. ce i-a facut laughing

| maduuuu a răspuns:

Toate episoadele:X:X:X
Sunt cele mai frumoasae desene fata de ceea ce este acum la tvhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand tom si jerry sunt la plaja.
Jerry face ca o bucata de lemn sa arate ca o fata si incepe sa strige " Help, help! ", iar tom fuga fuga. si cand sare in apa pica pe nisip rolling on the floor.

| TomasTomyTom a răspuns:

Tom and Jerry e cel mai furmos. Eu zic asa. Toate as frumoase. Mie imi pasa ca e tom and jerry xD funda?

| mariusandrei29 a răspuns:

Cel cu unchiul cantaret

| mariusandrei29 a răspuns:

Cel cu unchiul cantaret