| silviu67 a întrebat:

Care a fost materia voastra preferata la gimnaziu? mie engleza voua?

Răspuns Câştigător
| gene a răspuns:

Ora de plecat acasa e prea super

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Chimiahee hee

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Chimia

| Victoria a răspuns:

Limba si literatura romana.

| xibalba a răspuns:

Romana si geografia.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Engleza si geografia.

| SweetCandy a răspuns:

Geografia si romanabig grin

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Istoria si Limba Romanahappy

| Gregory a răspuns:

Salut! Si in cazul meu tot limba engleza, dar si geografia happy

| just|breathe a răspuns:

Muzica :X

| just|breathe a răspuns:

... dar si desenul :X...Imi plac artele :X

| Corinne a răspuns:

Geografiabatting eyelashes
O invatam cu drag.pentru ca am avut un profesor de invidiat.care iubea copiii si stia cum sa se poarte cu elevii.Lucra mult cu noi si asta s`a vazut la teza cu subiect unic.batting eyelashes

| DonGiovanni a răspuns:

Sportul! glumeam matematica, I. T. I.

| alinutzacodruta a răspuns:

Geografia love strucklove struck

| nathalie a răspuns:

Biologialove struck

| ForeignO a răspuns:

Da, cu siguranta Engleza! Sunt topita dupa ea!

| girl16flo a răspuns:

Istoria love struck

| LOADING █████████99% a răspuns:

Dalaughing o ador...It's so easy.Probabil vi se pare ciudat dar am invatat engleza de la tv.Nu am facut meditati, nu am invatat in viata mea la engleza decat in clasele mici, adica numai in a 3-ahee hee ...nu stiu de ce dar mi se pare ciudat sa vad tocilara clasei ca ma intreaba cum sa faca aia, aia, aia si ca ma pune sa ii traduc lectiile si e foarte ciudat ca ei nu stiu, e asa simplu, toata lumea imi spune cand vede ca iau zece la toate testele la care ei iau de la 4 in suslaughing imi spun tocilara clasei la englezalaughing

| vilmaristul a răspuns:

Matematica!
nu rade ca pe vremea mea matematica era frumoasa
si aveam pe gheba, care m a ajutat sa fiu cel mai bun

| viorel13 a răspuns:

Matematica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limba si literatura romana si biologia.

| vonneest a răspuns:

Chimia si Fizica.