| Daria a întrebat:

Care au fost cele mai frumoase momente din viata voastra de pana acum? Povestiti daca vreti...happy

1 răspuns:
| mihaelaa18 a răspuns:

Buna,pai cand m-am indragostit de un coleg de clasa,pe zi ce trecea eram tot mai indragostita de el,imi place totul la el,cum se purta cu mine, cum se imbraca, cum vorbea etc.Eram foarte buni prieteni, ne intelegeam bine.Imi placea sa merg la scoala doar de dragul de al il vedea pe ellove struck,abia asteptam sa treac weekendu sa il vad,nu stia nimeni ca il plac,imi placea sa tin in mine acest lucrulove struck,dar din pacate toate aceste lucruri s-au racit intre noi, de cand a aflat ca il plac s-a schimbat foarte mult, cu toate ca eu inca sunt indragostita de el si nu l-as putea uita nici daca as vrealove struck