| OanaG a întrebat:

Care au fost/sunt cele mai amuzante intrebari pe care le-ati adresat parintilor, dar ei de "rusine" nu v-au raspunshee hee)?

Răspuns Câştigător
| Shift a răspuns:

Hm...
Ma uitam la un documentar...si era vorba despre Insulele Virgine.hee hee
Si fac eu : De ce se numesc insulele virgine? :d

Sau...

Eram mica, si fac : De unde vin?laughing

Aveam vreo 9 ani cand am intrebat'o asta. Ii venise lu' maimea ciclu si eu fac : Mama, ce e cu pata rosie de pe pantaloni?laughing

Sau mergem prin parc, si este un lac. Ei bine, sunt si broaste acolo.laughing Si erau doua broaste, una peste alta.
Si fac eu : Ce fac broastele, mami? o. o
Mama: Se joaca. laughing

Mai sunt... Multe. and eu aveam vreo 7 ani si framiu 5, am intrebat'o pe maimea ce are framiu in pantaloni. laughing si De ce nu am si eubatting eyelashes

Eram un copil mic si prost. laughing

3 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Cand eram printr-a 5-a era in revista Cool Girl un banc: Culmea masturbarii: sa torni putin Cillit ca sa nu mai trebuiasca sa freci deloc. Ei bine, eu am intrebat-o pe maica-mea ce e aia masturbare, iar ea s-a facut ca ploua si a schimbat subiectul laughing
Cand avea vreo 4 ani, frate-miu a intrebat-o tam-nisam ce-nseamna pi**a. laughing Same reaction.

| Ea12345 a răspuns:

Mami, ce e aia in sus la tati in pantaloni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram mai mica si citea maicamea intr-o revista despre menstruatie si erau si absorbante desenate. si eu am intrebat-o pe mami daca imi cumpara si mie servetele dinalea ( eram la reo 5 ani) laughinglaughing