| anonim_4396 a întrebat:

Care aveti cartela vodafone? Nu prea inteleg ultimele oferte lansate de ei
Cu extraopţiunea 1000 Min/SMS în reţea + 60 Min/SMS naţionale primeşti în fiecare lună:

* 1000 minute şi SMS-uri în reţea
* 60 minute nationale/internationale şi SMS-uri naţionale.

Totul pentru doar 5 euro credit/lună (4 euro credit pentru prima activare)

Din alea 1000 iti ia si sms`uri si minute? Sau sunt 1000 de min si 1000 de sms`uri?straight face

Răspuns Câştigător
| Zara_8585 a răspuns:

Deci hai sa iti explic.
activanduti extraoptiunea la *147# (cu aceasta ocazie iti spun si de grupul de prieteni. daca un pr reincarca va face cinste cu 5 euro) trebuie sa alegi din extraoptiune(probabil ca stii) vei platii euro care ii ai in telefon deci ar trebui sa reincarci si nu zice clar sunt 1000 de minute si sms-uri in retea adica SMS-urile si minutele astea sunt in reteaua ta! si da sunt ambele 1000 si 60 de minute nationale nu prea stiu cred ca sa suni pe fix happy
Sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| Marutza a răspuns:

Iti ia si SMS-uri si minute, daca vrei consum 600 de SMS-uri si 400 de minute, sau cum vrei tu... poti sa le folosesti pe toate ca minute, sau ca SMS-uri! happy