| yournameplease a întrebat:

Care credeti ca este cel mai frumos nume din lume?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Eu de cand ma stiu am avut o boala cu numele Matthew la baieti si Jennifer la fete. Daca vrei nume romanesti Radu/Roxana

8 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Baieti : Alexandru
Fete : Isabela,numele asta imi place enorm pentru ca e feminin, dulce, nu foarte des intalnit.

| Yukidaruma a răspuns:

Eu iubesc Alex sau Abel la baieti si la fete imi place mult numele Anastasia love struck

| Ingrid16V a răspuns:

Si mie imi place Alex si Alberto la baieti. Iar la fete: Alexandra si Marinahappy

| oOoLadyMoOo a răspuns:

La fata imi place Katarina cu un accent d-ala pe R day dreamingday dreaming
Iar la baieti Roberto

| Aℓex a răspuns:

Heii`! Ms "DIDISHOR" din intamplare ma cheama Alex!love struck Funda?tongue

| Lady.Love a răspuns:

Pai, nu cred ca ai putea alege unul singur...sunt multe nume frumoase, iar fiecaruia poate sa ne placa un nume si sa-l consideram a fi cel mai frumos. In concluzie, e vorba de preferintele fiecaruia.

| yournameplease explică:

Mie imi place Alex la baieti si Roberta la fete.

| isaisabella a răspuns:

Imi place nume de fata isabella si nume de baiat ijazwinkingwinkingwinking