| AldeaDorin a întrebat:

Care e animeul tau preferat?

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Caineeele!love struck, dar si calul love struck

| Ana a răspuns:

Cainele love struck

| AliceHappyGirl a răspuns:

Mie imi plac f mult pisicutzele si puisorii de gaina love struck

| InLove a răspuns:

Vulturul, pentru ca poate zbura... visul cred eu ca oricarui om... poate ajunge pe cele mai inatle culmi, si mai nimic nu il intrece!

| Диана a răspuns:

rolling on the floor Explică-le mă că te referi la anime şi nu la animale. raised eyebrows
Preferatul meu e... dun dun dunnnn! Blood+.

| elasexygagica a răspuns:

Oameni buni anime inseamna desen animat japonez, el la asta se referea, nu la animale big grin. Animeul meu preferat este Naruto kiss

| CoCaCoLa a răspuns:

Nana

| MirelaC a răspuns:

Pisi.

| Ioana_2144 a răspuns:

Cainele poate sa fie de orice rsa si corcitura ca mie-mi plac mult cainii :X:X

Răspuns utilizator avertizat
| BiancaGeorgya a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele.
Funda?

| Popmusic a răspuns:

Mie imi plac 2 la nebunie:Naruto si Vampire Knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce de tampiti ori fac caterinca ori nu stiu ce e ala anime.Al meu este Death Note

| Izaya112 a răspuns:

Durarara si Angel beats!