| paulx94x a întrebat:

Care e cartea ta preferata pe care ai citit-o?

Răspuns Câştigător
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Cartea mea preferata se numeste ''Copii capitanului Grant'' de Jules Verne. Mi-a placut deoarece contine o poveste impresionanta despre un vas ratacit in America de Sud, care este ajutat de lordul Eduard si echipa sa

8 răspunsuri:
| litlledolleioanna a răspuns:

Maitreyi de mircea eliade

| Adinutza_7662 a răspuns:

Am descoperit un roman foarte interesant care poate fi achizitionat cu revista bravo ...despre o fata care vede fantome si prietenii ei : 2 vrjitori si un varcolac.Acest roman se numeste fortele raului absolut si este format din 3 parti, a 3-a parte apare marti impreuna cu revista bravo

| Alyinna a răspuns:

Parfumul iubirii de Nora Roberts love struck

| greeneyesforever25 a răspuns:

Cartea mea preferată este "Amintiri din copilărie". funda?

| Claudia852963 a răspuns:

Mihail Drumes-Elevul Dima dintr-a saptea :X

| christian1man a răspuns:

Singurele mele cartii preferate prietene sunt AS-ul si Popalaughingbig grin

| Miaaaaa_6892 a răspuns:

Umbra vantului de Carlos Ruiz Zafonhappy
ti-o recomand si tie ...este o lectura fascinanta happy

| H3ll3n a răspuns:

Am mai multe carti preferate, dar cel mai mult mi-au placut astea:
Momeala - Karen Robards
Mana rece - Serge Brussolo
Arcasul verde - Wallace Edgar
Crima din Lost Lake - Philip Margolin