| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Care e cel mai mare vis al vostru?
de ce visez numai sange.de la un timp adica nu am ciclu.am intrebat-o pe bunika mea...si mi-a zis.ca.s-ar putea sa imi vina cat de curand.si mai am ceva sa va zic visez foarte urat.de la un timp chiar daca imi spun tatal Nostru in fiecare seara.tot visez urat.de ce? este de la menstruatie va roog ajutati-ma si am niste simptome ciudate
1. dureri de cap
2. dureri de burta
3.ameteala.
4.stari de voma
5.cosuri
6.iritati
7.stari de somnolenta
8.stari de nervozitate

ati adormit vrodata la oraaalaughingrolling on the floor? eu daaaalaughing
sunt intrebari separateLP raspundeti p rand la ele

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Eu iti raspund doar la simptome.Nu stiu ce varsta ai,dar ce imi relatezi tu mie,mai ales cu adormitul la ore,ameteli,voma, etc, parca a-i fi gravida...

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si eu visez incontinuu diverse chesti dar nu sunt de groaza. Las' ca trece.

| DoarOana a răspuns:

Buna biancutsa,
Visezi cu sange pentru ca tu te tot gandesti la menstruatie si astepti sa iti vina o data. Motivul pentru care ai acele ameteli anunta faptul ca in cateva luni o sa iti vina ciclul. Stiu ca am zis luni, chiar daca ti se pare banal de fapt nu e.
Visezi urat, adica ai cosmaruri? Asta inseamna ca ti-e frica de ceva sau esti foarte stresata in ultimul timp.
Eu cat am fost la scoala nu am adormit niciodata.
Pa, pa