| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai tare metin 2?

44 răspunsuri:
| LinkGaming a răspuns:

Hakunamatata metin2 site: www.mt2hakunamatata.com

| mada_6897 a răspuns:

Cel mai suuper metin2 care e PvP, PvM si gm mode intratiii retele hamachi madamt2_4, madamt2_5, madamt2_6, madamt2_7, madamt2_8 parola 1 si site de inregistrare : http://5.183.110.82/ si mc: 5.183.110.82

| razvanutzu99 a răspuns:

Frate nu asculta exact azi m-am jucat pe flamek exact la aceasta ora si a mers vreo 5 min si pa. aporpo sunt RBN care ma stie. pentru prieteni razvan sper ca te-am ajutat. a daca vrei cateva metine tari incearca burn eu am facut lvl 125 intr-o ora pe sohan.si sa stii ca la lvl 125 cresteam la caini m-am facut 127 la caini tare nu.

| Alexutuu a răspuns:

Metin2 earth daca stii sa joci happy

| aalex2001 a răspuns:

Fratilor, eu a joc united dar e cam naspa acum ca unu mi-a spart contul si... inloc de king 2 am DGA +9 si in loc de YDS +9
am rinata +9
aeam totu epic pe mine si epicele +9
vroiam sa fac 120 da lasa...
luati voi contul
roberthaha:ID
Parola:element

| vrabiutza21 a răspuns:

Cel mai tare mt este lunaris onlie am lvl 110 si lvl maxim este de 255 care il joaca se va distrahappy

| Marcel_Cristian_1994 a răspuns:

Toate-s la fel

| Catalin_1251 a răspuns:

Ba va spun eu
metin2 speed am lv 104

| JusttSeby a răspuns:

Cel mai tare metin din lume este HammerMt2 e servar pvp aa
mc: hammermt2.servegame.com iteme epice la magazine primesc funda?

| xXN1njaBoyXx a răspuns:

Ba joaca bha metin2mania e super tare am 92 tot +9
arc de 92 king etc...

| paulx5800 a răspuns:

Hameru ii cel mai naspa metin din lume pentru ca poate ca are armuri si arme faine da nu poti sa fac nimic. nu poti sa te cresti, sa iti plusezi armele sau armurile ca si deja +9, nu poti sati bagi bonusuri ca ai deja bagate... dupa mine cel mai tare metin ii mondial mt2 pentru ca are armuri si arme mijloci poti creste pana la lv 250 perlele is ieftine si altele.

| sexita a răspuns:

Metin2hammer e cel mai tare de da de la lev 254 si te duci la magazin general si te face de 255 kinguti de la 1 la 6 si arme legendare toate +9 p din prima sau alt metin fain este metin2GX la fel este foarte fain eu am lev max...

| vladthe3 a răspuns:

DAU CONT PE LUNARIS ONLINE LV 250 ITEME LV 245+9 PIETRATE +9...WEB SITE :http://www.lunaris-online.org/ DACA VRETI contactati-ma LV ID DE MES :yoovladutz96

| Marcoci_Vlad_1997 a răspuns:

Fratilor..incercati SyeraOnline
si vedti vedea metin2
e super
tare
bft