| Carmen_9342 a întrebat:

Care e dif dintre iphone replica si iphone 4 ca arata cam la felthinkingthinking funda!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
iPhone 4 e de calitate, în timp de replica e pur şi simplu un fals: nu vei putea lua aplicaţii, vei avea erori peste erori, comunicarea va fi proastă etc.
Sfatul meu este să nu îţi iei aşa ceva.

2 răspunsuri:
| Krmen14 a răspuns:

Am avut si eu o replica big grin merg super naspa oh go on Touch screen-ul merge rau de tot, se blocheaza de multe ori. Si replica are ecranul mai deschis la culoare pe cand originalul e mai inchis la culoare si mai greu. Daca ai replica in fata o sa vezi diferenta sigur oh go on

| Makingston a răspuns:

Componentele hardware pe care le posedă.
Replica e proiecată să arate la fel dar nu sa dobândească calităţile originalului.
DEci:
- se misca mai incet
- carcasa, ecranul şi ce mai are el pe acolo sunt de proasta calitate
- depinde de replica dar majoritatea nu au wireless, bluethoot.
- calitatea imaginii, sunetului sunt foarte slabe, mult mai slabe faţă de un original.
Am eu o replica de iphone4g acasa si e ca o jucarie.